Compara produse (0)
SFP-1000-SM13-10I Vivotek Industrial SFP Transceiver

SFP-1000-SM13-10I Vivotek Industrial SFP Transceiver

SFP-1000-SM13-10I, Vivotek


Lungimea de unda centrala 1310nm
Tip laser Febry-Perot
Tip fibra optica Single Mode
Conector LC
Distanta 10 km
Temperatura de functionare -40°C ~ 85°C

Compara

SFP-1000-SM13-10I Vivotek Industrial SFP Transceiver

SMF, 10 km, -40°C ~ 85°C


Printează pagina