Compara produse (0)
SFP-1000-MM85-X5I Vivotek Industrial SFP Transceiver

SFP-1000-MM85-X5I Vivotek Industrial SFP Transceiver

SFP-1000-MM85-X5I, Vivotek


Lungimea de unda centrala 850nm
Tip laser VCSEL
Tip fibra optica Multi Mode
Conector LC
Distanta 0,5 km
Temperatura de functionare -40°C ~ 85°C

Compara

SFP-1000-MM85-X5I Vivotek Industrial SFP Transceiver

MMF, 0.5 km, -40°C ~ 85°C


Printează pagina